Genezen na geelzucht

“Ik was ziek, maar het ziekenhuis was te ver weg, dus we gingen naar een medicijnman,” vertelt Mona uit India. “Ik werd helaas steeds zieker. Verpleegsters en een arts van de kliniek van het ‘Community Health Program’ van Oasis kwamen langs in ons dorp. Ze zagen dat ik geelzucht had en ik kreeg een behandeling met medicijnen voor een maand. Daarna was ik genezen!” 
 
Er zijn veel mensen in India die, net als Mona, geen toegang hebben tot medische voorzieningen. 
Vanuit stichting Oasis werken we aan ‘Community Health Programs’.  In een kleine kliniek met twee verpleegkundigen en een assistent (en twee dagen in de week een arts) kunnen we hier een enorm verschil maken. In de kliniek geven we zieke mensen de juiste behandeling en verstrekken we medicijnen en voeding voor zwangere vrouwen, moeders en baby’s. En vanuit de kliniek geven we ook voorlichting over voeding en gezondheid. 

* Om privacyredenen is de naam van Mona gefingeerd. 

Deel deze pagina